Zaposlitev - MANA

Vodja tehnične podpore

Zaposlitev

Metro trgovska družba d.d., objavlja razpis za prosto delovno mesto

Vodja tehnične podpore- m/ž

Opis delovnega mesta:

  •         pripravlja plan tekočega investicijskega vzdrževanja objektov in opreme (tudi avtomobilov);
  •         pripravlja vse aktivnosti v zvezi z notranjo in zunanjo (table, napisi) opremo trgovin in odprtjem novih trgovin, koordinira delo na tehničnem področju do otvoritve prodajaln;
  •          razporeja uporabo službenih vozil- razen tovornega prometa, nadzira vozni park;
  •          dnevno izpolnjuje delovne in potne naloge za službeno vozilo;
  •          sodeluje z zunanjim izvajalcem za varstvo pri delu in pri izvedbi  aktivnosti za zagotovitev varnega delovnega okolja (VPZ, elektromeritve)  ter odgovarja na morebitne inšpektorjeve zahtevke;
  •          predlaga, razporeja in nadzira delo podizvajalcev na področju storitev, sodeluje pri pogajanju glede cen storitev;
  •          izdela obračun nalogov za vse storitve, samostojno nabavlja material za vzdrževanje;
  •          zadolžen je za stroškovno učinkovitost in kontrolo nad stroški na tehničnem področju;
  •          kontrolira višino stroškov;
  •          sodeluje pri pogajanjih glede cen najemov, vozil, cene storitev podizvajalcev ter višine stroškov;
  •         pripravlja terminske plane  prenov, odprtij novih trgovin;
  •          zbira ponudbe za raznorazne vzdrževalne storitve;
  •          opravlja še druga administrativna dela po navodilu nadrejenega ali nalogu vodij posameznih služb.

Odgovornost:

  •          za uspešno delo tehničnega področja;
  •        za kvalitetno in pravočasno vzdrževanje;
  •         za pravilnost obračunov storitev;
  •          za izvedbo predpisov iz varstva pri delu;
  •          za optimiziranje stroškov na področju vzdrževanja;
  •         dolžan opraviti tudi druge naloge, ki ne izhajajo iz opisa DM, če je zadnje strokovno usposobljen in če tako odredi delavec.

Pričakujemo:

  •         vsaj VI. stopnjo elektro, strojne ali gradbene smeri, zaželjena visoka izobrazba sorodne smeri;
  •         samostojno osebo s strokovnim znanjem na področju tehnične podpore ;
  •          vsaj 5 let delovnih izkušenj na področju tehnične podpore  oz. na podobnih delovnih mestih;
  •         aktivno znanje angleškega jezika, zaželjeno tudi znanje hrvaškega, srbskega in nemškega jezika;
  •         sposobnost timskega dela.

Nudimo:

  •         zaposlitev za določen čas 1 leta s poskusnim delom 4 mesece, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja;
  •         delo v rastočem uspešnem kolektivu;
  •          možnost osebne rasti;
  •         ostale ugodnosti za prijetnejši delovni dan v podjetju.

Izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in vam takšno delo predstavlja osebno rast in izziv, ki ste ga pripravljeni sprejeti?

Vabimo vas, da se nam pridružite in pošljete svojo prijavo s podrobnim življenjepisom na elektronski naslov: Kadri@metro.si. Prijave zbiramo do 30.04.2018.

Podjetje METRO D.D., lastnik blagovne znamke MANA, razpisuje delavno mesto

Vodja maloprodaje Srbija - m/ž

Mana je na področju Slovenija, Hrvaške in BIH prisotna z več kot 195 trgovinami, svojo širitev v Srbiji pa smo pričeli leta 2017. Na področju Beograda smo trenutno prisotni z 4 poslovnimi enotami, v kratkem pa se nam bo pridružila že peta.

V Srbiji želimo nadaljevati našo vizijo postati največji regijski prodajalec oblačil za celo družino, katere odlikujejo ugodne cene, kvaliteta in moden izgled.

Več o nas na: www.mana.eu.

Opis delavnega mesta:

-       iskanje novih lokacij za trgovine, dogovarjanje komercijalnih pogojev;

-       vodenje in koordiniranje otvoritev novih poslovnih enot;

-       odgovornost in nadzor uspešnega poslovanje vsake poslovne enote;

-       skrb za urejenost poslovnih enot, pravilno in uspešno realizacijo prodajnih akcij, pospeševanje prodaje in optimizacijo zalog, kontrolo poslovne dokumentacije, izvedbo inventur;

-       koordiniranje in vodenje zaposlenih: nadzor pravilne razporeditve prodajnega osebja glede na potrebe prodaje, korespodenca zaposlovanja, preverjanje razumevanja in delovne klime v prodajalnah, motiviranje zaposlenih za dosego skupnih ciljev,

-       izobraževanje zaposlenih na področju različnih prodajanih tehnik, spremljanje dela in napredovanja prodajanega osebja, analiza in predlaganje sprememb,

-       sodelovanje pri kreiranju letnih in mesečnih planov za posamezne poslovne enote, odgovornost za doseganje in uresničevanje le-teh,

-       dinamično terensko delo na območju Beograda in okoliških mest v Srbiji.

-       VI. stopnjo trgovske, ekonomske ali sorodne smeri, zaželena višja oz. visoka izobrazba sorodne smeri;

-       minimalno 5 let delovnih izkušenj s področja prodaje neživilskega blaga v maloprodaji oz. na podobnih delovnih mestih;

-       dobro poznavanje maloprodajnega tržišča v Srbiji;

-       odlične prodajne veščine in komunikativnost ter veselje do dela z ljudmi;

-       razvite pogajalske sposobnosti;

-       sposobnost sistematične koordinacije večjih skupin ljudi po planogramu;

-       poznavanje MS Office programov;

-       odlično aktivno in pasivno znanje srbskega in slovenskega jezika, zaželjeno znanje angleškega jezika;

-       vozniški izpit B kategorije;

-       pripravljenost na službena potovanja, uvajanje v Sloveniji, kasnejše delo v Srbiji.

Nudimo:

-       zaposlitev za določen čas 1 leto, s 6 mesečnem poskusnim delom, možnost podaljšanja za nedoločen čas;

-       delo v rastočem uspešnem kolektivu;

-       možnost osebne rasti;

-       dober finančni paket z uporabo službenega vozila;

-       ostale ugodnosti za prijetnejši delovni dan v podjetju.

Vabimo vas, da se nam pridružite in pošljete svojo prijavo s podrobnim življenjepisom v slovenskem in srbskem jeziki u latinici na elektronski naslov: kadri@metro.si. Prijave zbiramo do 6.05.2018.

Vsako prijavo bomo obravnavali diskretno.

PRIJAVI SE NA E-NOVICE
Prijava na prejemanje
e-obvestil je bila uspešna!
SLEDI NAM